Spacer po Stołczynie z dziećmi

23 lutego - 10:30 - 12:30

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika zapraszam serdecznie wszystkich rodziców z małymi dziećmi na spacer po Stołczynie. Trasa jest pomyślana w taki sposób, żeby udało się przejechać wózkami, a w razie niespokojności pociech można było odłączyć się od reszty i wrócić komunikacją miejską do domu.
Spotykamy się godzinie 10.30 na parkingu przy Galerii Północ i kończymy na pętli Gocław. Czas trwania spaceru to ok. 1,5-2 godziny.

Spacer jest elementem testowania tras do zwiedzania Stołczyna, które znajdą się w przygotowywanym przeze mnie Przewodniku po Stołczynie.

Zapraszam serdecznie!
Paulina Romanowicz