Spacer z Dreszczykiem z Michałem Rembasem

7 listopada - 15:00 - 17:00

Zapraszamy serdecznie na Drugi Spacer z Dreszczykiem z Michałem Rembasem, który jest częścią naszego jesiennego projektu „III Szczecińskie Spotkanie z Dreszczykiem”.
🏙Na trasie zobaczymy scenerię tragicznych katastrof, zamieszek, wypadków i zbrodni. Oczywiście dokładnie poznamy okoliczności tych wydarzeń, o których swego czasu było głośno. To już drugi z dwóch spacerów „z dreszczykiem”, który poprowadzi Michał Rembas.
🌃Przebieg trasy: Wydział Ekonomiczny US – Park Noakowskiego – ul. Jagiellońska – ul. Małkowskiego – ul. Bohaterów Getta Warszawskiego – Plac Zgody – ul. Wojska Polskiego – Jasne Błonia
Zbiórka: przed Wydziałem Ekonomicznym US, ul. Mickiewicza 64
🗣Michał Rembas – szczeciński dziennikarz, historyk i przewodnik. Pasjonat historii Szczecina i Pomorza, starych cmentarzy, architektury i wojskowości oraz podziemi. Współpracował między innymi z magazynem „National Geographic”, „Gazetą Wyborczą” i „Wędrowcem Zachodniopomorskim”. Autor książek: „Cuda na fasadach”, ”Cmentarz w szczególe”. Współautor książek „Bitwa o Szczecin”, „Podziemny Szczecin”, „Zachodniopomorskie Tajemnice”, „Śladami Lubinusa”.
Wstęp wolny
👻Spacer jest częścią projektu „III Szczecińskie Spotkanie z Dreszczykiem”. Zapraszamy serdecznie na wydarzenie podsumowujące projekt, które odbędzie się 21.11. (niedziela). Podczas niego odbędą się prelekcje, konkursy oraz sesje RPG. Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/359245682593451
😷Wszystkie uczestniczki i wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie aktualnie panujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych.