Spacer z Głową | Sentymentalna wycieczka po Pomorzanach

19 maja 2019 - 11:11

W niedzielę 19 maja o godz. 11:11 Stowarzyszenie „in tractu” zaprasza na wycieczkę po Pomorzanach z okazji 2. Urodziny Bazaru Smakoszy | OFF Marina. Znany i lubiany alternatywny przewodnik miejski Przemek Głowa oprowadzi po swoich rodzinnych rejonach Szczecina, co daje gwarancję nie tylko świetnej merytorycznie wyprawy, ale i sentymentalnej podróży do czasów jego młodości.

Tego dnia będzie można usłyszeć niezwykle ciekawą opowieść o okolicy, którą rozpocznie rozmowa o samej OFF Marina – fascynującym secesyjnym obiekcie z BARDZO bujną przeszłością. Po tym wyruszymy ulicą Kolumba, poznamy m.in. historię browaru, szpitala czy artystów licznie zamieszkujących lub pracujących na Pomorzanach (od Rudzika do Lumpa).

Warto dodać, że Przemek Głowa, wychowany w tej części miasta, przygotował sporo niespodzianek, a przypowieści z czasów jego dorastania na Pomorzanach pewnie mogłyby same w sobie stanowić przedmiot osobnego spotkania. (-:

Start: 11:11
Czas trwania wycieczki: ok. 2,5h
Zbiórka: Dziedziniec OFF Marina (ul. Chmielewskiego 18)
Meta: Dziedziniec OFF Marina (ul. Chmielewskiego 18)
Zapisy: Nie obowiązują
Przewodnik: Przemek Głowa
Koszt: 4 free
Ograniczenia wiekowe: Brak, ale nie bierzemy odpowiedzialności za spontaniczne żarty Przemka 😀

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

19 maja 2019