Spacer z przewodnikiem wokół Szmaragdowego

1 sierpnia - 11:00

Sobota 01 sierpnia godzina 11 00 Jezioro Szmaragdowe
W CIENIU TAJEMNIC JEZIORA SZMARAGDOWEGO – Kolejna edycja Spaceru z przewodnikiem po magicznym lesie.
2 – 2,5 godzinna wyprawa prowadzona przez Artura Giza-Zwierzchowskiego autora książki „Przewodnik po magicznym lesie. Legendy Puszczy Bukowej”. W programie m.in.: poszukiwania zaginionego pałacu, piknik nad urwiskiem oraz przejście szmaragdowym tunelem.
Początek wydarzenia obok mostka nad Jeziorem Szmaragdowym ul. Kopalniana 2.
Ze względu na sytuację epidemiczną i konieczność zachowania dystansu społecznego, ilość uczestników jest ograniczona – obowiązują zapisy pod adresem kontakt@studiolegend.pl lub telefonicznie pod nr 513 960 012
Uczestnictwo w spacerze jest bezpłatne.
Trasa dość wymagająca, zawierająca strome podejścia.

1 sierpnia

Jezioro Szmaragdowe