• To event minęło.

Spotkanie autorskie z twórcami Legend Pomorza Zachodniego

14 grudnia 2018 - 18:00 - 20:00

Wieczorową porą, przy blasku latarni, poszukamy duchów przeszłości. Odkryjemy miejsca w których onegdaj świątynie stały i poznamy to, co w ich murach się rozegrało. Zapraszam serdecznie na drugi spacer z cyklu poświęconego gotyckim kościołom naszego miasta.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z twórcami IV części Legend Pomorza Zachodniego, której podtytuł brzmi „Kościoły Starego Szczecina czyli Legendy w gotyckiej cegle zamknięte”, które odbędzie się już w nadchodzący piątek, 14 grudnia, o godzinie 18 w Stowarzyszeniu „Pogodniak” Szczecin – Pogodno ul. Krasickiego 6 (poziom -1) w Galerii Muzeum szczecińskiej pocztówki i fotografii. Zapraszamy

Na miejscu będzie można zakupić książkę „Kościoły Starego Szczecina czyli Legendy w gotyckiej cegle zamknięte” wraz z autografami autorów.
Książka jest ciekawą propozycją prezentu świątecznego 🙂

14 grudnia 2018

Stowarzyszenie Pogodniak