Spotkanie z Mikołajem Piotrem

5 grudnia 2020 - 15:00 - 20:00

Pamiętajcie, że nigdy tak naprawdę nie przestaliście być dziećmi. Zabierzcie siebie i swoje pociechy do księgarni i uwierzcie w Mikołaja!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mikołajem Piotrem.
Obowiązują wejściówki do kupienia księgarni, kameralnie w gronie rodzinnym – 4 osobowym w cenie 59 zł plus zakup książek dla każdego.
* W związku z Pandemią COVID-19 wywołanej przez koronawirusa SARS – CoV-2 wydarzenie jest realizowane w ograniczonej ilości osób dostosowanej wg wytycznych organów sanitarnych.
* W celu zachowania wszelkich zasad
uczestnicy zobowiązani będą do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia oraz uczestnictwa w maseczkach oraz poddanie rąk do dezynfekcji dostępnej u organizatora.
*Obowiązują maseczki
Do zobaczenia