Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia 2020 - 12:00 - 16:00

6 grudnia to przede wszystkim Mikołajki, ale w tym roku to również pierwsze urodziny ZABAWY & KAWY (sic!). Planów, jak je spędzić, mieliśmy wiele. Wszystkie zostały mocno zweryfikowane w związku z sytuacją, jaką mamy i ograniczeniami, które nas obowiązują. Jednakże jeden plan się nie zmienił – będziemy świętować!
W końcu to nasze pierwsze urodziny❗️
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zaproszenie przyjął Mikołaj. Mimo napiętego grafiku, zapowiedział przybycie do naszego ogrodu w niedzielę 6 grudnia, w godzinach 12 – 16. Strasznie się z tego cieszymy ❗️
Każde dziecko będzie miało możliwość spotkania z Mikołajem, zrobienia pamiątkowego zdjęcia, krótkiej rozmowy, przekazania własnoręcznie przygotowanego listu, a może również przekazania jakiegoś podarku w imieniu rodziców.
Kwestie organizacyjne:
Spotkanie z Mikołajem jest niezależne od wizyty w naszym lokalu. Rozumiemy, że wielu z Was ma obawy przed spotkaniami w pomieszczeniach zamkniętych. Z tego powodu wydarzenie organizujemy w ogrodzie. Nie robimy zapisów ani rezerwacji. Gwarantujemy, że każde dziecko będzie miało szansę spotkania z Mikołajem. Możliwe, że chwilę trzeba będzie poczekać, ale Mikołaj na pewno nie odmówi zdjęcia żadnemu dziecku. Pamiętajcie również, że nie gwarantujemy miejsca w Zabawie & Kawie.
Przy okazji tego wydarzenia chcemy zrobić coś dobrego. Tego dnia będziemy zbierać pieniądze na rzecz

Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych
Dlatego w zamian za spotkanie z Mikołajem, prosimy Was o datek do puszki w kwocie nie mniejszej niż 15 PLN. Może to niedużo, ale nawet małe pomaganie jest fajne.
w imieniu własnym i Mikołaja

6 grudnia 2020