• To event minęło.

Spotkanie z weteranem

3 sierpnia - 11:00 - 14:00

Miliony straconych istnień, hektolitry wylanej krwi, trauma na całe życie dla wielu – straszliwa wojna a w niej ON. Nastolatek zmuszony do walki za własny kraj z okrutnym okupantem, który mienił się być przedstawicielem lepszej rasy. Zamiast uprawiać sport czy umawiać się z dziewczynami, szedł w bój z myślą, że może to być jego ostatni.
On czyli Pan mjr Zbigniew Piasecki PS: „Czekolada” – niesamowity Gość naszego wydarzenia. Zapraszamy wszytkach zainteresowanych na spotkanie z weteranem walk z II Wojny Światowej. Z pierwszej ręki usłyszymy relację o trudach życia i walki w tamtym okresie naszej historii.

Ze względu na charakter spotkania sugerujemy wiek uczestników od 16 roku życia.

Wydarzenie jest bezpłatne ale obowiązują zapisy pod nr 91 38 338 38 lub osobiście w biurze SCEE w godz. 9.00 – 15.00.

3 sierpnia

Szczecińskie Centrum Informacji Turystycznej „Szmaragdowe – Zdroje”
ul. Kopalniana 12
Szczecin, 70-761