Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Śródmiejski piknik sąsiedzki

3 sierpnia 2019 - 12:00 - 18:00

Zapraszamy wszystkich mieszkańców osiedli Centrum, Śródmieście Zachód i Turzyn do wspólnej zabawy podczas Śródmiejskiego pikniku sąsiedzkiego!

W PROGRAMIE:
? 12:00-16:00 Warsztaty dla dzieci
? Robimy makietę Śródmieścia
? Śledzimy przygody Śródmieściaka
Do warsztatów można dołączyć w każdej chwili!

? 13:00 Turniej gier podwórkowych ?
Gry podwórkowe to sprawdzony sposób na spędzenie letniego popołudnia. Zapraszamy do zabawy, w której zagoszczą gry międzynarodowe, z bliższych i dalszych zakątków globu. Chociaż w różnych miejscach na świecie gry na świeżym powietrzu się różnią – gwarantujemy, że na wszystkich podwórkach celem jest dobra zabawa! Zgłoś swoją drużynę do udziału w grze miejskiej i poznajcie gry w bule, kubb, szklane kulki, boodo i wiele, wiele innych! Na uczestników czekają nie tylko emocje, ale również drobne upominki.
Do udziału w grze zapraszamy wszystkich – młodszych i starszych. Grupy powinny składać się z 2-6 osób i minimum jednej osoby dorosłej.

Rejestracja:
1️⃣ do 2.08.2019 r. przez formularz https://forms.gle/vH1Kvo1gKJV6kude9
2️⃣ w dniu wydarzenia w godzinach: 12:00-13:00 przy stoisku rewitalizacyjnym

? 16:30 Koncert zespołu Jackpot ??

? Losowanie upominków ?
? Pocztą zostały do mieszkańców obszaru rewitalizacji wysłane pocztówki z zaproszeniem do wzięcia udziału w Pikniku. Każda osoba, która na odwrocie pocztówki wypisze życzenia dla Śródmieścia i przekaże ją prowadzącym stoisko rewitalizacyjnym weźmie udział w losowaniu nagród.

? Stoisko rewitalizacyjne
Jeśli chcesz dowiedzieć, co zmieni się w najbliższym czasie w Twojej okolicy, jakie są plany na zagospodarowanie wnętrz kwartałów nr 8,9,25,38,39, jakie jeszcze projekty rewitalizacyjne są planowane w najbliższym czasie – odwiedź nasz punkt rewitalizacyjny dostępny podczas trwania całego Pikniku.

Ponadto:
? Malowanie twarzy
? Konkursy z nagrodami
? Drobny poczęstunek

Organizatorzy:
OSWAJANIE SZTUKI i Utila

Piknik realizowany w ramach projektu pn. „Rewitalizacja obszaru przestrzeni publicznej i zabudowy śródmiejskiego odcinka Alei Wojska Polskiego w Szczecinie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 – Rewitalizacja Alei Wojska Polskiego w Szczecinie.

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
3 sierpnia 2019
Godzina:
12:00 - 18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/415445762401424/

Miejsce wydarzenia

Park Andersa
Szczecin, + Google Map