Świąteczne Warsztaty Żywieniowe

11 grudnia 2019 - 17:30

Święta Bożego Narodzenia o radosny czas, choć mamom alergików i niejadków potrafią spędzać sen z powiek.
Jakie potrawy przygotować? Jak zachęcić dziecko do spróbowania nowości? To tylko niektóre z informacji jakie pojawią się na 90 minutowych warsztatch żywieniowych. Na spotkaniu ponadto:
– alergia czy nietolerancja? Jak to rozpoznać?
– alergiczne reakcje krzyżowe
– idealna choinka i ozdoby dla alergika.
– brak apetytu, neofobia a może alergia? Co powinno martwić i jak pomóc dziecku?
– czym zastąpić alergeny?
?‍? Na naszym spotkaniu otrzymacie Państwo garść sprawdzonej i praktycznej wiedzy.
? Ponadto każdy z uczestników po warsztatach otrzyma przepisy na świąteczne przepisy. ? Spotkanie poprowadzi mgr Alicja Chyła – dietetyczka z 8 letnim doświadczeniem. Prywatnie mama 2 Księżniczek ??Serdecznie zapraszamy

11 grudnia 2019

Cafe Niebko