• To event minęło.

Świąteczny Bazar Smakoszy

22 grudnia 2018 - 23 grudnia 2018

DWUDNIOWY BAZAR SMAKOSZY PRZED ŚWIĘTAMI! ♥

W weekend 22-23 grudnia w OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się ŚWIĄTECZNY BAZAR SMAKOSZY, na który serdecznie zapraszamy. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zapraszamy w godz. 10-15.

Na ŚWIĄTECZNYM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, który w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich! ♥

WSTĘP NA Szczeciński Bazar Smakoszy ORAZ PARKING NA TERENIE OFF Marina SĄ BEZPŁATNE.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:

* telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator):
+48 510 197 005,
* drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
* poprzez wiadomość na facebooku.

DO ZOBACZENIA W WEEKEND 22-23 GRUDNIA NA ŚWIĄTECZNYM BAZARZE SMAKOSZY.

Start:
22 grudnia 2018