Świąteczny Bazar Smakoszy

19 grudnia 2020 - 20 grudnia 2020

DWUDNIOWY BAZAR SMAKOSZY PRZED ŚWIĘTAMI! ♥
W weekend 19-20 grudnia w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się ŚWIĄTECZNY BAZAR SMAKOSZY, na który serdecznie zapraszamy. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będziemy dla Was w godz. 10-15.
Na ŚWIĄTECZNYM BAZARZE SMAKOSZY będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery, naturalne kosmetyki oraz wiele, wiele innych. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować w towarzystwie świątecznej muzyki.
Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, która zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich! ♥
WSTĘP NA SZCZECIŃSKI BAZAR SMAKOSZY ORAZ PARKING NA TERENIE OFF MARINY SĄ BEZPŁATNE.
DO ZOBACZENIA W WEEKEND 19-20 GRUDNIA NA ŚWIĄTECZNYM BAZARZE SMAKOSZY

Start: