Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Świetlica Śródmiejska – warsztaty dla dzieci o mieście

11 grudnia 2019 - 17:00

Garść informacji:

? Dla kogo przeznaczone są warsztaty?
Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 (obecność rodziców mile widziana!).

? Czy trzeba wziąć udział we wszystkich warsztatach, czy można skorzystać tylko z niektórych?
Każde spotkanie stanowić będzie odrębną całość, więc chętni będą mogli dołączać do grupy w trakcie roku, wybierając interesujące ich spotkania.

⏰ Ile trwają warsztaty?
Zajęcia trwać będą 3 godziny.

? Czy udział coś kosztuje?
Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapewniamy też materiały. Warto tylko ubrać się roboczo – niektóre warsztaty mogą brudzić! 🙂

? Jak należy się zgłosić?
Wystarczy napisać maila na adres: kinga@oswajaniesztuki.pl, w którym należy napisać, kto chciałby wziąć udział (imię, nazwisko, wiek itp.) oraz podać nr kontaktowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.
.
.
.
Ten cykl o mieście przeznaczamy dla najmłodszych mieszkańców! W Świetlicy Śródmiejskiej nauczymy się, jak obserwować miasto, a także jak je współtworzyć. W ramach odbywających się dwa razy w miesiącu spotkań warsztatowych będziemy krążyć wokół tematu miasta, jednocześnie ucząc się technik plastycznych, zdobywając kompetencje i wiedzę potrzebne do postawienia się w roli dziennikarza i aktywisty, czy też projektując różne działania w przestrzeni miejskiej. Ogólnie chodzi o to, by poczuć się pełnoprawnym, małym mieszkańcem Szczecina ?

Planowane na cały 2019 rok spotkania odbywać się będą w Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i stanowić punkt wyjścia do dalszych działań młodych obywateli, zainspirowanych aktywnościami i zastrzykiem informacji. Może wciągną do dalszej własnej aktywności na arenie miasta rodziców? Naszym marzeniem jest, żeby z grupy świetlicowej wyrośli młodzi animatorzy kultury miejskiej, a może po prostu aktywni, świadomi szczecinianie ♥

Spotykamy się zawsze przy ul. bł. Królowej Jadwigi 44b (wejście od ul. bł. Królowej Jadwigi 45 lub al. Wojska Polskiego 34).

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
11 grudnia 2019
Czas:
17:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/651172325370918/

Miejsce

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. bł. Kr. Jadwigi 44b
Szczecin,
+ Google Map