SYRENKA – warsztaty rękodzieła dla Mamy i Córki

17 października - 09:00 - 15:00

300zł
17 października w Fabryce Inspiracji odbędą się bajeczne warsztaty rękodzieła dla Mamy i Córki, pod czas których każda z nich stworzy swój Syreni projekt!
Mamy przy osobnym stole pod okiem twórczyni lalek Hania Made stworzą piękne Syrenki dla swoich córeczek! Niezależnie od umiejętności – razem z Hanią każda uszyje własnoręcznie wyjątkową lalkę! Kolor tkanin i włosów można wybrać dowolny przy zapisach na warsztaty!
Córki w tym samym czasie będą tworzyć z Magdaleną Staniszewską (Fabryka Inspiracji). Będą piekły słodkie babeczki z syrenim ogonem! A potem każda ozdobi swoje drewniane pudełeczko z motywem morza i syren, które później na pewno stanie się skarbonką dla dziewczęcych drobiazgów. Poza tym dziewczynki własnoręcznie przygotują przekąski dla swoich mam – mini pizze!
To będzie spotkanie, które zapamiętacie na długo! Wasz czas – czas Mamy i Córki! Twórczy babski wypad! Będzie bajecznie, twórczo i dziewczęco!
Koszt warsztatów 300 zł.
Ilość miejsc ograniczona.
Godziny warsztatów: 09.00-15.00
Wiek dziewczynek – 6+.
Żeby się zapisać na warsztaty, wyślij wiadomość na Hania Made!

Koszt:
300zł