• To event minęło.

Szczeciński Festiwal Biegowy

11 maja - 11:00 - 16:00

3. edycja Szczecińskiego Festiwalu Biegowego rozpocznie się w sobotni poranek 11. maja na terenie Arkonki.

Tegoroczna edycja tego wyjątkowego wydarzenia będzie nieco inna niż poprzednie. W tym roku Szczeciński Festiwal Biegowy oddziela się od Meczu Gwiazd i staje się wydarzeniem już nie towarzyszącym, a indywidualnym. To nie wszystko, tegoroczna edycja to także nowe atrakcje. Szczeciński Festiwal Biegowy to już nie tylko „Piątka” oraz „Dziesiątka z Gwiazdami”. Wychodząc na wprost Waszym oczekiwaniom wprowadzamy nordic walking oraz bieg dla dzieci.

To, co pozostaje niezmienne to brama startowa, pomiar czasu, nagrody i możliwość pobicia swoich własnych rekordów życiowych.

Medale uczestnikom Festiwalu tradycyjnie wręczą Gwiazdy Sportu z naszego regionu.

Bieg ma charakter charytatywny, co oznacza, że całość środków pochodzących między innymi z opłat startowych, zasili konto Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci.

Zarezerwujcie sobie cały 11 maja, bo coś nam się wydaje, że Szczeciński Festiwal Biegowy zamieni się w wielki rodzinny festiwal charytatywny.

I pamiętajcie, że „pomagamy dzięki Twojej pomocy”!