Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy/ONLINE

4 grudnia 2020 - 31 grudnia 2020

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy z myślą o lokalnych przedsiębiorcach.
Przed nami wyjątkowy czas. Jak co roku Szczecin będzie miał swój Jarmark Bożonarodzeniowy, jednak tym razem nie na ulicach miasta, a w sieci. Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy on-line to kontynuacja akcji wspierającej szczecińskie firmy – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta.
Po raz kolejny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców miasta. Organizacja Jarmarku Bożonarodzeniowego w tradycyjnej formie, jest w obecnym czasie trudna i niepewna, a Szczecin przecież musi mieć swój Jarmark. I tu pojawiamy się z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym on-line, który jest kontynuacją wsparcia dla szczecińskich firm – Szczeciński Lokalny Solidarny na Święta. Już od 4 (najpóźniej 6) grudnia będzie można zrobić świąteczne zakupy za pośrednictwem strony www.jarmark.szczecin.eu. Kontynuując zapoczątkowaną wiosną akcję pomocy dla przedsiębiorców – Szczeciński Lokalny Solidarny, w jednym miejscu zostaną zgromadzone oferty szczecińskich gastronomików, którzy oferują pyszny catering na wigilijną wieczerzę, rękodzielników z wyjątkową biżuterią, florystek z niebanalnymi stroikami czy wizażystów z voucherami na swoje usługi. Na wirtualnym Jarmarku znajdziemy podarki dla każdego, od najbardziej wymagających przez lokalnych patriotów, którzy kolekcjonują gadżety z Dźwigozaurami w tle, po tych, których ucieszy nawet najmniejszy drobiazg. Co ważne, przedsiębiorcy nie muszą za nic płacić. Udział w wirtualnym Jarmarku jest bezpłatny.
Jak to będzie działać? Po prostu: na mapie wirtualnego Jarmarku znajdą się domki z nazwami konkretnych przedsiębiorców i krótkim opisem ich oferty. Po kliknięciu w daną ikonkę pojawią się informacje, czy zakupy będzie można sfinalizować przez Internet, telefonicznie czy też stacjonarnie, w siedzibie przedsiębiorcy.
Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w wersji on-line będzie ogromnym wsparciem dla lokalnych przedsiębiorców. Dzięki kampaniom promocyjnym, m.in. spotom reklamowym, mediom społecznościowym, radiu i telewizji dotrzemy do mieszkańców Szczecina, którzy tegoroczne święta przygotują lokalnie – wspólnie z małymi przedsiębiorcami z własnego podwórka.
Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy na dobre wpisał się już w przedświąteczny kalendarz szczecinian i chociaż w tym roku zniknął z przestrzeni miejskiej, to nie pozwoliliśmy mu zniknąć na dobre. W obecnych czasach Internet jest idealnym miejscem na zrobienie przedświątecznych zakupów. U nas będzie to możliwe od 4 (6) grudnia do 31 stycznia 2021r.
Chcesz dołączyć do jarmarku i zaprezentować swoje produkty lub usługi? Kliknij: https://zstw.szczecin.pl/…/jarma…/formularz-zgloszeniowy

Start:
4 grudnia 2020