Szczecińskie Spacery Miejskie

3 sierpnia 2019 - 11:00

Szczecińskie Spacery Miejskie to inicjatywa Żeglugi Szczecińskiej, która ma na celu pokazanie stolicy Pomorza Zachodniego w nieoczywisty, interesujący i rzetelny sposób. Pomogą nam w tym doświadczeni przewodnicy miejscy, którzy cyklicznie odkrywać będą przed zainteresowanymi grupami mieszkańców i turystów lokalną historię pełną ciekawostek. Spacery zaczynać i kończyć się będą przy nowym Centrum Informacji Turystycznej w szklanym pawilonie na Alei Kwiatowej (pl. Żołnierza Polskiego 20).

3 sierpnia 2019

Aleja Kwiatowa