Szukamy ciekawych drzew i krzewów. Park Noakowskiego i dalej

23 lipca - 16:30

Poza największymi szczecińskimi parkami, po których prowadziłem spacery z rozpoznawaniem drzew i krzewów mamy też cały szereg mniejszych, ale nie mniej interesujących terenów zielonych. Są to zarówno dawne cmentarze, po zamknięciu i likwidacji zamienione na parki i skwery, jak również tereny zielone osiedli mieszkaniowych z wieloletnimi, w pełni rozwiniętymi już nasadzeniami ciekawych odmian drzew i krzewów.
Mam nadzieję że poprowadzone po tych terenach spacery również wzbudzą Państwa uwagę.
Najbliższy spacer poprowadzę przez Park im. Noakowskiego, potem przejdziemy na teren dawnego cmentarza żydowskiego przy ul Ojca Bejzyma i jeśli czas pozwoli to skończymy spacer na Placu im K.I Gałczyńskiego.
Spacer rozpoczniemy przy wejściu do Parku Noakowskiego obok szpitala MSWiA przy ul Jagiellońskiej.
czwartek 23 lipca o godzinie 16:30
Proszę o zaznaczenie wygodnego dla siebie terminu spaceru.
Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.
Z uwagi na obostrzenia epidemiologiczne proszę o zachowanie odpowiednich zaleceń sanitarnych.

23 lipca