Szyjemy wesołe maseczki – warsztaty dla dzieci

24 października 2020 - 13:30 - 15:00

30zł
Zapraszamy dzieci od 8 lat na warsztaty szycia kolorowych i bardzo wesołych maseczek, które wywołują uśmiech u każdego 🙂
Maseczki są dodatkowo ładnie dopasowane do buzi. Z pewnością będą to ulubione maseczki każdego dziecka, które je samodzielnie uszyje 🙂
Do uszycia dwustronnej maseczki dzieci będą miały kilkanaście wzorów do wyboru.
👉Warsztaty odbędą się w sobotę w godz. 13.30-15. Zapraszamy również dzieci, które nigdy nie szyły.
👉 Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: warsztaty@akademiaszycia-szczecin.pl lub poprzez messengera.
👉Koszt zajęć 30 zł. Potwierdzeniem udziału w zajęciach jest dokonanie płatności.
👉Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach 4-osobowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Każde dziecko pracuje na oddzielnym stole, trener prowadzi zajęcia w przyłbicy, sale są dezynfekowanie.

24 października 2020
Koszt: