Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teatr Układ Formalny: „W Stronę Słońca” (Kontrapunkt 2020)

13 września - 14:00

Bilety: dziecko 20 zł, opiekun 25 zł www.bilety.fm
„Dawno, dawno temu … a właściwie dziś wraz ze wschodem słońca, na świat przyszła muszka Jętka. Maleńki rozmiar nie przeszkadza jej wcale w snuciu wielkich planów. Marzy o tym, by każdego dnia kąpać się kroplach rosy na innej łące, chce bzyczeć najgłośniej na świecie, wygrać zawody w lataniu na czas i zwiedzić każde mieszkanie w mieście. Jest tylko jeden problem… Nasza bohaterka nie wie jeszcze, że wszystkie muszki z jej rodziny żyją jeden dzień. Na realizację swych planów ma czas tylko do zachodu słońca. Jak sobie poradzi z takim obrotem zdarzeń?”
W 50-minutowej, zabawnej historii o uroczej muszce ukrytych zostało sporo istotnych pytań, między innymi o to, czym jest odchodzenie? Jak można się na to przygotować? Czy da się rozmawiać o przemijaniu z najmłodszymi? Spektakl „W Stronę Słońca” ma stać się twórczą platformą właśnie do takiej rozmowy.
Udział dziecka w wieku do 8 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Czas trwania spektaklu 50 min
Udział w wydarzeniu odbywa się bez butów (dzieci).
13.09.2020 niedziela g. 14:00 i 16:00
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie i wydrukowanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie www.13muz.eu
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
13 września
Czas:
14:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/589253311761408/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu