Tempo – spektakl

TEMPO
przedstawienie dla dzieci
Szybko, szybko?
Tempo jest niezwykle ważnym elementem w muzyce. Bez niego żaden utwór nie zostałby wykonany w zgodzie z zamysłem kompozytora. Tempo to także element naszej codzienności.
Dorośli żyją w szybkim tempie – śpieszą się do pracy, po zakupy, by odwieźć dziecko do przedszkola… Dzieci mają swoje tempo – chcą przyglądać się znalezionym na chodniku liściom i robakom. Gdy jakaś czynność pochłonie je w danym momencie, nie chcą poddawać się tempu, które wyznaczają mu rodzice.
„Tempo” to spektakl o uważności, o próbie pogodzenia tych dwóch światów – dzieci i dorosłych. A także o tym, że każdy z nas ma swoje tempo, w którym czuje się najlepiej.
„Tempo” – spektakl dedykowany dzieciom od 1 do 5 lat oraz bliskim im dorosłych.
koncepcja: Magdalena Gardas-Wasilewska
scenariusz i realizacja: Magdalena Gardas-Wasilewska, Karolina Sabat
scenografia i grafika: Kaja Cykalewicz-Licak
muzyka: Tomasz Licak
najbliższy termin:
niedziela 4 października 2020
godzina: 15.00 i 16.30
Dom Kultury 13 Muz
Bilety w cenie 17 zł od osoby do nabycia na bilety.fm.
W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na stronie www.13muz.eu

Koszt:
17zł