• To event minęło.

4 marca - 8 marca

Konkurs „Teraz Dzieci MAJĄ Głos!” / festiwal O!PLA 2019
7. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI „O!PLA” 2019

4-8.03.2019 POKAZY DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (przedszkola, klasy I-III)
——————————————————————————————-

W dniach 1.03 – 14.04 w kilkudziesięciu miastach Polski odbędzie się 7 OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI „O!PLA” 2019. W ramach festiwalu organizowany jest konkurs na najlepsze animacje dla dzieci „TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! ”. W tym roku galeria TWORZĘ SIĘ włącza się do głosowania w ramach konkursu dziecięcego. Najlepsze filmy dla dzieci wybierze „największe Jury na świecie” – czyli młoda ogólnopolska publiczność. Dzieci ze Szczecina będą mogły obejrzeć i zagłosować na konkursowe animacje w dniach 4-9 marca 2019 r. Pokazy odbędą się w galerii TWORZĘ SIĘ w DK 13 muz. W tygodniu, od 4 do 8 marca zapraszamy grupy zorganizowane, w tym szkoły (klasy I-III) i przedszkola.

Ambicją O!PLA jest dotarcie z najnowszą i najlepszą polską animacją – dla dzieci, młodzieży i dorosłych – do jak największej ilości miejscowości w całej Polsce. Pierwsza edycja festiwalu (2013) odbyła się w 21 miejscowościach. Zeszłoroczna, szósta edycja gościła już w 86 miejscowościach.
W tym roku pokazy odbędą się już w 100 miejscach.

—————————————————————————————–
Zobacz, zagłosuj i wybierz najlepszy film dla dzieci w ramach O!PLA 2019 – „TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS”. Ilość miejsc jest ograniczona.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: tworzesie@gmail.com

——————————————————————————————-

Kurator projektu: Paulina Ratajczak
Organizatorzy: Fundacja Las Sztuki, Dom Kultury 13 muz.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie /2019” i współfinansowane jest przez Miasto Szczecin.

Start:
Koniec: