Transgraniczne Spacery Miejskie w kajaku

25 lipca - 11:00

25 lipca  Spacer kajakowy – Szczecińska Wenecja
Trasa wycieczki zostanie poprowadzona przez najpiękniejsze zakątki Odry i potrwa około trzech godzin. W trakcie spływu przewodnicy opowiedzą Wam o mijanych obiektach i związanych z nimi zdumiewających wydarzeniach z historii miasta. Od strony wody będziecie mogli zobaczyć m.in. Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, Basztę Siedmiu Płaszczy oraz Szczecińską Wenecję.
W wycieczce może wziąć udział każda chętna osoba, bez względu na wiek. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w wycieczce pod opieką rodziców lub pełnoletnich opiekunów. Dwuosobowe kajaki będą czekały na miejscu startu.

Visit Szczecin
plac Żołnierza Polskiego 20