Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trenuj z Mistrzem – zajęcia Muay Thai dla dzieci i dorosłych

31 lipca - 11:00 - 15:00

Lato to doskonały czas na wszelkie aktywności fizyczne na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy zatem piękną pogodę, by poznać tajniki jednej ze sztuk walk – tajskiego boksu. Jak wszystkie sztuki walki wywodzące się z Dalekiego Wschodu – Muay Thai to doskonalenie ciała i umysłu.
Zapraszamy do Galerii Turzyn na warsztaty z Mistrzem!
Muay Thai jest najbardziej wymagającym sportem walki pod względem kondycyjnym. Łączy w sobie boks, kick boxing, treningi siłowe i wytrzymałościowe. Jego celem jest nauczenie szybkich reakcji, wyrobienie automatyzmów, uzyskanie niesamowitej zwinności, sprawności i gibkości. Tajski boks wzmacnia nie tylko każdy mięsień w ciele, ale także wytrzymałość psychiczną. To jeden z najbardziej widowiskowy ze sportów walki. Zarówno amatorzy jak i zawodowcy podkreślają jednak, że w tej dyscyplinie nie chodzi tylko o walkę, ale przede wszystkim o umiejętność doskonalenia ciała i umysłu. Jeśli chcesz coś udowodnić i zmienić swoje życie, tajski boks z pewnością będzie odpowiedni.
W sobotę 31.07 zapraszamy dzieci i dorosłych do Letniej Strefy Roofa w Galerii Handlowej Turzyn.
W godzinach 11.00 – 15.00 na wszystkich, którzy chcą poznać tajniki Muay Thai czekać będą prawdziwi mistrzowie – wielokrotny mistrz świata Marcin Parcheta oraz Damian Skrzypczak – certyfikowany instruktor dla dzieci. W czasie wspólnego treningu będzie można poznać podstawy tej sztuki walki oaz poćwiczyć na specjalistycznym sprzęcie.
Prosimy o przyjście w wygodnym stroju sportowym.
Wstęp wolny. Zapraszamy!
(informacja ze strony wydarzenia)
Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
31 lipca
Czas:
11:00 - 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/859944441586928/?ref=newsfeed

Miejsce

Roofa
Bohaterów Warszawy 42
Szczecin,
+ Google Map