Trenuj z Mistrzem – zajęcia Muay Thai dla dzieci i dorosłych

31 lipca - 11:00 - 15:00

Lato to doskonały czas na wszelkie aktywności fizyczne na świeżym powietrzu. Wykorzystajmy zatem piękną pogodę, by poznać tajniki jednej ze sztuk walk – tajskiego boksu. Jak wszystkie sztuki walki wywodzące się z Dalekiego Wschodu – Muay Thai to doskonalenie ciała i umysłu.
Zapraszamy do Galerii Turzyn na warsztaty z Mistrzem!
Muay Thai jest najbardziej wymagającym sportem walki pod względem kondycyjnym. Łączy w sobie boks, kick boxing, treningi siłowe i wytrzymałościowe. Jego celem jest nauczenie szybkich reakcji, wyrobienie automatyzmów, uzyskanie niesamowitej zwinności, sprawności i gibkości. Tajski boks wzmacnia nie tylko każdy mięsień w ciele, ale także wytrzymałość psychiczną. To jeden z najbardziej widowiskowy ze sportów walki. Zarówno amatorzy jak i zawodowcy podkreślają jednak, że w tej dyscyplinie nie chodzi tylko o walkę, ale przede wszystkim o umiejętność doskonalenia ciała i umysłu. Jeśli chcesz coś udowodnić i zmienić swoje życie, tajski boks z pewnością będzie odpowiedni.
W sobotę 31.07 zapraszamy dzieci i dorosłych do Letniej Strefy Roofa w Galerii Handlowej Turzyn.
W godzinach 11.00 – 15.00 na wszystkich, którzy chcą poznać tajniki Muay Thai czekać będą prawdziwi mistrzowie – wielokrotny mistrz świata Marcin Parcheta oraz Damian Skrzypczak – certyfikowany instruktor dla dzieci. W czasie wspólnego treningu będzie można poznać podstawy tej sztuki walki oaz poćwiczyć na specjalistycznym sprzęcie.
Prosimy o przyjście w wygodnym stroju sportowym.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

31 lipca