Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Twoje zdrowie jest w Twoich czystych rękach – warsztaty kreatywne dla dzieci

3 października - 10:00

10zł

g.10:00 – grupa 5-6 lat
g.11:00 – grupa 7-8 lat

W związku z obostrzeniami dot. epidemii koronawirusa liczba miejsc na wydarzenia w Domu Kultury „13 Muz” jest ograniczona. Bilety oraz wejściówki (także na wydarzenia bezpłatne) są dostępne na stronie: www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych biletów.fm: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście „I” oraz CIT – Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej).

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie i podpisanie oświadczenia uczestnika wydarzenia oraz o zapoznanie się z regulaminem. Dokumenty są dostępne na naszej stronie pod linkiem

Zdrowe – takie będą nasze warsztaty – o witaminkach, owocach i warzywach, i o tym jak dbać o zdrowie. Sprawdzimy czym są witaminki, gdzie je znaleźć i jak smakują. Na naszych warsztatach będziemy uczyć się i utrwalać sobie zdrowe nawyki i kto wie, może okaże się, że warzywa wcale nie są takie złe…

Warsztaty z edukacji kulturalnej naszych najmłodszych poprowadzi Aleksandra Głowacka – na co dzień specjalista w zakresie arteterapii dziecięcej. Od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień zastępca dyrektora, wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. W swojej pracy wykorzystuje elementy pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka projektów warsztatowych dla najmłodszych.

Udział dziecka do 5 lat w warsztatach możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.
Liczba miejsc jest ograniczona.
Udział w wydarzeniu odbywa się bez butów.
Czas trwania warsztatów: 45 min
Miejsce: Sala Lustrzana
Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł www.bilety.fm
Bilety: g.10:00 – grupa 5-6 lat
Bilety: g.11:00 – grupa 7-8 lat

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.
Please follow and like us:

Szczegóły

Data:
3 października
Czas:
10:00
Koszt:
10zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/327381791907268/

Miejsce

13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin, 70-551
+ Google Map
Telefon:
+48 502 383 070
Strona internetowa:
http://13muz.eu