Urodziny Galerii Turzyn

19 listopada - 12:00 - 20 listopada - 22:00

To już 20 lat, od kiedy Galeria Turzyn otworzyła swoje drzwi dla szczecinian. Pragnąc podziękować za lojalność oraz stałą obecność na mapie Szczecina, zapraszamy wszystkich na swoje urodziny! Będzie masa atrakcji, słodyczy oraz… prezentów!

VOUCHERY NA ZAKUPY

Urodziny Galerii Handlowej Turzyn wypadają w sobotę 20 listopada! Co więcej – rozpoczynamy je już w piątek! W tych dniach za każde wydane 150 PLN rozdajemy vouchery na zakupy w wysokości 50 PLN! Wystarczy okazać dowody zakupów na specjalnie przygotowanym stoisku promocyjnym.

ANIMACJE DLA DZIECI

Z myślą o najmłodszych działać będzie specjalna strefa zabaw, a w niej wiele gier i konkursów. Będą balony, będzie wesoło i kolorowo!

SŁODKOŚCI

Na odwiedzających czekają pyszne muffinki, przygotowanymi specjalnie na ten dzień – w barwach Galerii Turzyn przez znaną wszystkim mistrzynię cukiernictwa – Celestynę Krajczyńską.

ILUMINACJE:

Po zachodzie słońca fasada galerii zamieni się w tło niezwykłego pokazu świetlnego! Z okazji urodzin stworzymy spektakl, jakiego jeszcze u nas nie było! To doskonały moment na pamiątkowe zdjęcia czy filmiki, idealne wprost do wykorzystania w mediach społecznościowych.

KONCERT:

Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie koncert Marceliny, który odbędzie się na wewnętrznej Roofie w sobotę o godz. 20.00. Marcelina Misztal to utalentowana wokalistka, która w swoich piosenkach umiejętnie łączy pop z elementami soulu, jazzu oraz R&B. Artystka występowała na najpopularniejszych polskich festiwalach. Tym razem zaśpiewa specjalnie dla nas na strefie Roofa. Informacja o bezpłatnych wejściówkach pojawi się po weekendzie.

Bilety:

Start: