• To event minęło.

Vegan Lunch #5 – Wspieramy leczenie Piotrka

2 czerwca - 14:00 - 17:00

GDZIE? Oczywiście w siedzibie szkoły „Droga Wolna”, a i niejako z tym miejscem połączony jest cel naszego wydarzenia.

CEL? Chcemy wesprzeć leczenie wady serca u Piotrka, dzielnego 11-latka, u którego w 3 roku życia stwierdzono nadzastawkowe zwężenie aorty. W lutym tego roku okazało się też, że nastąpił masywny przerost lewej komory serca, co znacznie wydłużyło listę wynikających z choroby zagrożeń dla życia chłopca. Sprawa jest poważna, Piotrek wymaga natychmiastowego i kompleksowego leczenia.

Jeśli chcielibyście dołączyć do naszej zbiórki i jednocześnie spędzić niedzielę, 2 czerwca, w miłej atmosferze i przy dobrym 🥙🌮🥘, to zapraszamy!

Lunch na Dzień Dziecka rządzi się swoimi prawami i mimo, że nie zamierzamy podać 🍦🍦🍦 na obiad, to zadbamy o to, by było smacznie 😋, kolorowo 🌈🌈🌈 i momentami, bezglutenowo🙃.

Liczymy, że pogoda dopisze i będziemy mogli skorzystać z pięknego, przyszkolnego OGRODU! 🏡 Dodatkowo, planujemy KIERMASZ i wymianę roślin doniczkowych 🌱🎍🎋 (szczegóły wkrótce).

Zatem, dzieciaki, te duże i te małe, widzimy się? 🥰🦄🧁

DATA: Niedziela, 02 czerwca, 14:00 – 17:00
MIEJSCE: siedziba Szkoły Demokratycznej „Droga Wolna”, ul. Ks. Piotra Skargi 32
WSTĘP: 15-20 zł (Dzieci do lat 7 wstęp BEZPŁATNY)