Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VIII Festyn Rodzinny „U Pana Boga w Sercu”

2 czerwca 2019 - 10:00 - 18:00

Serdecznie zapraszamy na Festyn Rodzinny „U Pana Boga w Sercu”! Już po raz ósmy spotkamy się w parku Andersa, by w rodzinnej atmosferze spędzić niedzielę. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji — bądźcie z nami!

Znacie nasze Promyczki i Bazowiczów? To całe zamieszanie jest właśnie dla nich! Chcemy zapewnić dzieciakom fantastyczne wakacje i liczymy na to, że nam w tym pomożecie! Będziemy zbierać środki na dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych naszych podopiecznych ze Świetlicy Środowiskowej „Promyczek” i Klubu Młodzieżowego „Baza”.

Na festyn zapraszamy małych i dużych. Zabierzcie dzieci, rodzinę, znajomych, rodziców, dziadków, męża, żonę i wszystkie pociotki! Zapewnimy Wam coś na ząb — nasi wolontariusze upieką masę słodkości i będą grillować małe co nieco na ogniu. Zadbamy o Wasze zdrowie fizyczne podczas zawodów sportowych, zabaw ruchowych, ćwiczeń na ergometrach i innych aktywności na świeżym powietrzu! Młodzi lekarze i studenci zapewnią opiekę medyczną, doradzą i sprawdzą Wasz stan zdrowia. Każdy mól książkowy znajdzie białe kruki na naszym kiermaszu książek. Na scenie zatańczymy, zaśpiewamy i porwiemy Was do zabawy. Pomalujemy Wam buzie, zapleciemy warkocze i rozstawimy dla Was dmuchańce. Rozdamy Wam wspaniałe nagrody podczas loterii fantowej, a na koniec podarujemy Wam wyjątkowy rower górski, ufundowany przez naszego sponsora!

W imieniu Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, Stowarzyszenia Razem, Świetlicy Środowiskowej „Promyczek” i Klubu Młodzieżowego „Baza” zapraszamy do samego serca miasta — tam 2 czerwca wspólnie zamienimy Park Andersa w krainę zabawy i radości!

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2019
Czas:
10:00 - 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1538002972999747/

Miejsce

„Oda” w Sercu
ul. Bogurodzicy 3
Szczecin,
+ Google Map