Wakacje w bibliotece – łapy, pióra i rymów cała fura

9 sierpnia 2019 - 13:00 - 14:00

ŁAPY, PIÓRA i RYMÓW CAŁA FURA – tytuł zbioru wierszy Ludwika Jerzego Kerna posłuży za motto przewodnie spotkań organizowanych w ramach akcji WAKACJE W BIBLIOTECE. Podczas cotygodniowych zajęć dzieci zapoznają się z utworami, w których bohaterami są zwierzęta. Miejmy nadzieję, że przygody Ferdynanda Wspaniałego, Misia Paddingtona czy kota Findusa dostarczą uczestnikom zajęć wielu pozytywnych wrażeń i wprawią ich w pogodny nastrój. Lekturze książek towarzyszyć będą zabawy i konkursy literackie oraz warsztaty plastyczne.

9 sierpnia 2019

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej