Walentynkowe warsztaty chustonoszenia: kieszonka

14 lutego - 11:00 - 13:00

Warsztaty przeznaczone są dla rodziców z niemowlętami (0-5 MIESIĘCY) oraz dla mam w ciąży. (Kobiety w ciąży przed zapisami proszę o kontakt telefoniczny).

Chustonoszenie to wspaniała przygoda dla rodziców i ich dzieci.
Zapewnia niesamowitą bliskość między rodzicem i maluchem, ale również pomaga rodzicom w życiu codziennym.
Na warsztatach dowiedzą się Państwo jakie korzyści daje noszenie dzieci, jakie ma podstawy psychologiczne i fizjologiczne, jakie są rodzaje chust, jak wybrać pierwszą chustę oraz nauczą się Państwo jak prawidłowo wiązać chustę tkaną. Poznamy podstawowe wiązanie: KIESZONKA. Jest to wiązanie, które można wiązać od pierwszych dni życia. Jest bardzo fajnym rozwiązaniem na utulenie, ukojenie maluszka w kolkach, a także na spacery.
WARSZTATY MAJĄ CHARAKTER PRAKTYCZNY

Na warsztaty nie trzeba mieć swojej chusty.

Zajęcia odbywają się w kameralnej grupie, liczba miejsc ograniczona.
Warsztaty prowadzi
Ada Stefańska Akredytowany Doradca Chustonoszenia po kursie Akademii Noszenia Dzieci, mama trzech chłopców (najmłodszy urodzony w grudniu 2019 będzie obecny na warsztacie)
strona na fb: @Rozwojownia Mamina, Doradca chustowy

Koszt: 1 rodzic -70zł, 2 rodziców 100 zł. (przedpłata na konto)
Warsztaty potrwają ok. 2-2,5 godziny.
Obowiązują wcześniejsze zapisy oraz przedpłata na konto

Aby zapisać sie na warsztaty proszę o wypełnienie formularza:

(potwierdzenie zapisów oraz dane do przedpłaty otrzymają Państwo e-mailem do tygodnia przed terminem warsztatów).
kontakt telefoniczny: Ada 793160301

Zapraszam serdecznie!