Warsztaty czytelnicze dla dzieci – „Czarujemy z Winnie”

24 października 2020 - 10:00 - 11:00

35zł
Zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat na warsztaty STORYLAND w ramach nowego projektu #OSJkidsPrzecław
Już w najbliższą sobotę przeniesiemy się ponownie w magiczny świat książki.
Będziemy czytać globalnie w języku angielskim, śpiewać i tańczyć…
Liczba miejsc ograniczona
– obowiązują zgłoszenia telefoniczne ✆519 727 325
(sms – imię i wiek uczestnika)
Koszt warsztatów:
*dla kursantów OSJkids – 10 zł
*dla pozostałych dzieci: 35 zł
zapisy i płatność do 23 października
przelewem na rachunek bankowy OSJ
29 1020 4795 0000 9802 0267 0479
STORYLAND to oferta niepowtarzalnych, autorskich warsztatów, których celem jest zachęcenia dzieci do regularnego, dobrowolnego kontaktu ze słowem pisanym. Poprzez prezentowanie utworów najlepszych twórców literatury dla najmłodszych w ciekawy i oryginalny sposób, pobudzamy wyobraźnię dzieci, rozwijamy ich język i pamięć, poszerzamy wiedzę ogólną, ćwiczymy koncentrację, a także podejmujemy próby globalnego czytania w języku polskim i angielskim. Promując wartości uniwersalne, takie jak przyjaźń, życzliwość, szczerość, pomagamy dzieciom kształtować ich osobowość, uwrażliwiamy je na problemy innych i pomagamy radzić sobie w sytuacjach społecznych. Pozytywna zachęta do zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi sprawia, że dzieci angażują się w historie bohaterów i przeżywają je razem z nimi całym sercem.
Serdecznie zapraszamy.

24 października 2020