Warsztaty dla dzieci pt.”Opowieści ciała”!

17 maja 2019 - 17:30

Bezpłatne warsztaty dla dzieci (8-12 lat) pt.”Opowieści ciała”!

Zgłoszenia udziału proszę wysyłać na sensacje@oswajaniesztuki.pl
Decyduje kolejność zgłoszeń.

OPOWIEŚCI CIAŁA
Posługujemy się językiem ciała 24h na dobę niezależnie, czy tego chcemy czy nie, czy robimy to świadomie czy nie. Oprócz tego, że każdy z nas posiada wachlarz indywidualnych póz, min i gestów, istnieją pewne uniwersalne, czytane przez wszystkich jednakowo wyrazy ciała. Je będziemy wspólnie odkrywać i po nie będziemy sięgać by stworzyć symboliczną opowieść. Rezultatem będzie „układ choreograficzny” opowiadający historię o tematyce wybranej przez grupę i happening w przestrzeni publicznej.

Warsztat jest częścią projektu „SENSACJE człowiek i sytuacje”.

……………………………………………………

Projekt „SENSACJE człowiek i sytuacje” to cykl warsztatów, których celem – poprzez doświadczenia zmysłowe – jest większa świadomość w recepcji zarówno sztuki jak i otaczającej nas rzeczywistości. To właśnie zmysły będą spoiwem łączącym cały cykl warsztatów. Działania projektowe (od maja do października) skierowane są do wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy). Zajęcia poprowadzą: Dagmara Pochyła, Maria Stafyniak, Natalia Wiśniewska, Małgorzata Goliszewska, Paweł Kula , Jakub Grajkowski i Mateusz Samolong. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Zgłoszenia udziału proszę wysyłać do Beaty Zuzanny Borawskiej: sensacje@oswajaniesztuki.pl

17 maja 2019

INKU Szczeciński Inkubator Kultury