Warsztaty kulinarne dla dzieci – Ziemniak

21 lutego - 11:00 - 15:00

130zł
Kartofel, pyra, grula, bulwa, perka czyli po prostu psianka ziemniak będzie bohaterem naszych kolejnych warsztatów dla dzieci, które poprowadzi Leszek Wodnicki z Masterchef .Wszyscy kochamy ziemniaka! Na warsztatach dowiecie się dużo ciekawych rzeczy o tym najbardziej popularnym warzywie, które znacie z codziennej kuchni. Ziemniak to prawdziwy bohater smaku! Opowiemy o jego historii, odmianach kulinarnych, dlaczego jest zdrowy i warto go jeść. Dowiecie się również jakie dania można z niego przygotować. Odkryjemy ziemniaka na nowo, a pyszne dania popijać będziemy maślanką!
Co przygotujemy:
Pieczone ziemniaki z gzikiem
Pyzy ziemniaczane ze smażoną cebulą i skwarkami
Placki ziemniaczane nadziewane pieczarkami i serem
Wiek dzieci 8 – 14 lat
Koszt: 130 zł/osoba
Rezerwacja miejsc pod nr tel. 570 142 555 lub e-mail: kulinarneatelier@gmail.com

Koszt:
130zł