Warsztaty Malucha w Ogrodzie – Balonowy Szał

22 lipca - 16:30 - 18:30

40zł
Po kilkunastotygodniowej przerwie od przedszkola lub szkoły naszym dzieciakom brakuje aktywności i zajęć pobudzających kreatywność i pomysłowość.
DLATEGO MIMO ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WAKACJI WRACAMY DO ORGANIZOWANYCH PRZEZ NASZYCH ANIMATORÓW WARSZTATÓW MALUCHA.
ZAJĘCIA W MIARĘ MOŻLIWOŚCI BĘDĄ ORGANIZOWANE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, W NASZYM OGRODZIE PRZYLEGŁYM DO LOKALU.
Plan zajęć dla dzieci:
16:30-17:30 (1h) Zajęcia plastyczne dla dzieci 3-10 LAT
17:30-18:30 (1h) Godzina beztroskiej zabawy w bawialni lub ogrodzie.
Plan zajęć dla rodziców:
16:30 – 18:30 Czas na relax, kawę i coś słodkiego
CENA ZAJĘĆ: 40 ZŁ
W cenę wliczona bawialnia.
Wielkość grupy: 12 dzieci
Przygotowane przez nas zajęcia dla dzieci mają na celu poprawę ich koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki różnorodności materiałów plastycznych dziecko może stymulować swoje zdolności twórcze, rozwijać fantazję, poprawiać myślenie, znajdować nowe rozwiązania i skojarzenia.
Po zajęciach zapraszamy na godzinę zabawy w naszej bawialni.
TEMAT ZAJĘĆ: BALONOWY SZAŁ
Zajęcia będą związane z balonami ! Balonowe gniotki, serpentyny, monety w balonie. Malowanie i przystrajanie. Będzie kolorowo i wesoło.
ZAJĘCIA DLA DZIEWCZYNEK ORAZ CHŁOPCÓW
W miarę dostępności miejsc istnieje możliwość zakupu biletu w dniu wydarzenia bezpośrednio w lokalu.
W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych zastrzegamy możliwość przeniesienia Warsztatów do środka lokalu do Sali Malucha.

Pokaż mniej

22 lipca