Warsztaty malucha w ogrodzie

29 lipca - 16:30 - 18:30

40zł

Po kilkunastotygodniowej przerwie od przedszkola i szkoły wszystkim naszym dzieciakom brakuje aktywności i zajęć pobudzających kreatywność i pomysłowość.

DLATEGO MIMO ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ WAKACJI WRACAMY DO ORGANIZOWANIA PRZEZ NASZYCH ANIMATORÓW WARSZTATÓW MALUCHA. ZAJĘCIA W MIARĘ MOŻLIWOŚCI BĘDĄ ORGANIZOWANE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, W NASZYM OGRODZIE PRZYLEGŁYM DO LOKALU.
Plan zajęć dla dzieci:
16:30-17:30 (1h) Zajęcia plastyczne dla dzieci 3-10 LAT
17:30-18:30 (1h) Godzina beztroskiej zabawy w bawialni

Plan zajęć dla rodziców:
16:30 – 18:30 Czas na relax, kawę i coś słodkiego

CENA ZAJĘĆ: 40 ZŁ
W cenę wliczona bawialnia.

Wielkość grupy: 12 dzieci

Przygotowane przez nas zajęcia dla dzieci mają na celu poprawę ich koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki różnorodności materiałów plastycznych dziecko może stymulować swoje zdolności twórcze, rozwijać fantazję, poprawiać myślenie, znajdować nowe rozwiązania i skojarzenia.

Po zajęciach zapraszamy na godzinę zabawy w naszej bawialni.

TEMAT ZAJĘĆ: MOJA PIERWSZA ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI
Na zajęciach tych stworzymy pierwszą zakładkę do książki z ulubionym bohaterem każdego z dzieci.

ZAJĘCIA DLA DZIEWCZYNEK ORAZ CHŁOPCÓW

29 lipca