Warsztaty plastyczne

9 października - 10:30

Kropka, kreska, linia – to temat kolejnych zajęć w sobotę 09.10.
Dzieci będą tworzyć krajobrazy z kresek, linii, kropek, mając do dyspozycji tylko flamastry i białą kartkę 🖊📝 ⏺⏸➖
Dzieci wykonają również pracę w technice OP ART 😎 znanej również jako sztuka optyczna, to styl sztuki wizualnej, który wykorzystuje złudzenia optyczne 👓
Wykonanie takich prac wymaga cierpliwości i skupienia, ale efekty będą tego warte.
Na naszych cotygodniowych warsztatach stawiamy na tematy związane z naturą, ekologią, recyklingiem, zero i less waste oraz upcyklingiem, czyli ponownym wykorzystaniem przedmiotów i nadaniem im nowych funkcji.
W tym roku szkolnym spotykamy się w dwóch grupach:
🖼 Grupa 10:30-12:30
🖼 Grupa 14:00-16:00
Co tydzień wykonujemy inną pracę, w innej technice, o różnej tematyce, wykorzystując różne materiały.
Przyjmujemy zapisy do danej grupy na cały rok szkolny oraz zapisy na pojedyncze zajęcia (jeśli są wolne miejsca w grupie). Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 4-9 lat. Cennik:
60 zł/pojedyncze zajęcia
200 zł/miesiąc na podstawie podpisanej umowy (niższa cena za warsztaty, gwarancja miejsca w grupie)
Zniżka dla rodzeństw.
Zapewniamy wszystkie materiały do zajęć i świetną zabawę.
Miejsce:
Stacja Akademia Rozwoju
ul. Lelewela 8a (1 piętro C.H. MAGNET)
Zapraszamy do zapisów:
✅ mailowo: kontakt@stacjaar.pl
✅ telefonicznie 450 130 000
✅ w wiadomości prywatnej (messenger)
✅poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.stacjaar.pl

Stacja Akademia Rozwoju
ul. Lelewela 8a