Warsztaty plastyczne

10 października - 14:45

Wyobraź sobie.

Warsztaty plastyczne skierowane do dzieci w wieku 5+.

Jaki kolor ma szczekanie psa? Jak wygląda radość? Czy koło i kwadrat mogą się zaprzyjaźnić? Uczestnicy warsztatów przy użyciu kształtów i kolorów stworzą ilustracje. Będziemy wycinać, chlapać i wyjeżdżać za linię, bo wyobraźnia nie ma granic.

Zapraszamy 10 października o godzinie  14.45 i 16.30 oraz 11 października o godzinie 11.30

Zajęcia poprowadzi Kaja Depta-Kleśta – projektantka graficzna, asystentka w Pracowni Typografii Akademii Sztuki w Szczecinie; współpracuje z wieloma instytucjami kultury, tworzy identyfikacje wizualne festiwali, publikacje wielostronicowe, plakaty; razem z mężem, Piotrem Deptą-Kleśtą kuratoruje miejską galerię plakatu Słup Szymon, prywatnie opiekunka dwóch piesków Figi i Miśka.

Warsztaty odbywają się  w ramach projektu „Teatralny Ty-Dzień Dziecka. Teatralna jesień dla Dzieci”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapisy:

Magdalena Bogusławska edukacja teatralna tel. 91 44 55 114 edukacja@pleciuga.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze warsztaty były dla wszystkich bezpieczne, dlatego bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz przygotowanie oświadczenia o stanie zdrowia, do pobrania tutaj:

Teatr Lalek Pleciuga
Plac Teatralny 1