Warsztaty pokazowe w Małym Inżynierze

12 września - 09:00

25zł
W Klubie Małego Inżyniera każdy znajdzie coś dla siebie! Eksperymenty (5-12 lat), Robotyka Lego WeDo (5-7 lat) i Mindstorms (8-12 lat), Programowanie Scratch Jr (5-7 lat) i Programowanie Minecraft (8-12 lat) – przyjdź na WARSZTATY POKAZOWE i sprawdź, które zajęcia będą dla Ciebie najlepsze!
Klub Małego Inżyniera to cykl spotkań pełnych atrakcji dla dzieci. Kursy dla dzieci w ramach klubu doskonale łączą zabawę z nauką przedmiotów ścisłych. Zajęcia pozalekcyjne i weekendowe rozwijają zainteresowania dzieci przedmiotami technicznymi oraz przyrodniczymi.
Harmonogram warsztatów pokazowych
Cena warsztatów pokazowych: 25 zł