Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodzic贸w nie tylko ze Szczecina

• To wydarzenie min臋艂o.

Warsztaty scrapbookingu dla dzieci w wieku 7-11 lat

29 pa藕dziernika - 16:00 - 17:00

Zapraszamy na warsztaty scrapbookingu dla dzieci w wieku 7-11 lat 饾棦饾椄艂饾棶饾棻饾椄饾椂 饾椈饾棶 饾槆饾棽饾榾饾槆饾槅饾榿饾槅 29 pa藕dziernika (pi膮tek) o godzinie 16.00 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych (al. Wojska Polskiego 51).
饾棖饾槆饾槅饾椇 饾榿饾棶饾椄 饾椈饾棶饾椊饾椏饾棶饾槃饾棻饾棽台 饾椃饾棽饾榾饾榿 饾榾饾棸饾椏饾棶饾椊饾棷饾椉饾椉饾椄饾椂饾椈饾棿?
Nazwa pochodzi od ang. 饾櫒饾櫂饾櫑饾櫀饾櫏饾櫁饾櫎饾櫎饾櫊, oznaczaj膮cego album. Natomiast sam wyraz 饾櫒饾櫂饾櫑饾櫀饾櫏 oznacza skrawek.
W skr贸cie mo偶na powiedzie膰, 偶e scrapbooking jest sposobem tworzenia historii obrazem poprzez 艂膮czenie wzor贸w, kolor贸w, materia艂贸w i dodatk贸w.
馃摀聽Obecnie technik膮 scrapbookingu tworzy si臋 i ozdabia nie tylko albumy, ale r贸wnie偶 notesy, pami臋tniki, pude艂ka na prezenty oraz zaproszenia i kartki okoliczno艣ciowe, a tym razem zaprosimy Was do stworzenia niepowtarzalnych ok艂adek na zeszyty. B臋dziemy korzysta膰 z profesjonalnych papier贸w do scrapbookingu, ozdobnych dziurkaczy, odpowiednich ta艣m, kosteczek 3D, scrapk贸w i magicznego kleju.聽鉁馃枍馃У
Ca艂a grupa korzysta z wsp贸lnych materia艂贸w, gdzie ka偶dy z uczestnik贸w mo偶e wybiera膰 najbardziej atrakcyjne wed艂ug niego wzory.
馃數聽Wst臋p wolny! Ze wzgl臋du na ograniczon膮 liczb臋 miejsc obowi膮zuj膮 zapisy: stowarzyszenieportszczecin@gmail.com
Zapisz si臋 na newsletter bloga!
B膮d藕 zawsze na bie偶膮co i uzyskaj dost臋p do ekstra tre艣ci!
Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowo艣ciach i us艂ugach Miasta Atrakcji. Szczeg贸艂y przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczeg贸艂y

29 pa藕dziernika