Warsztaty sensoryczno-rozwojowe dla dzieci 0-3 lat

3 sierpnia 2019 - 10:00

Zapraszamy na warsztaty sensroczyno-rozwojowe dla najmłodszych, które odbędą się 3 i 4 sierpnia (sobota) w godzinach 10.00-13.00 w ? Parku Kasprowicza na polanie za Pomnikiem Trzech Orłów.

➡ Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-3 lat wraz z rodzicami/opiekunami.

Podczas zajęć zaangażujemy wszystkie bodźce maluszków (m.in. wzrok, słuch, dotyk, równowagę, zapach). Pobudzimy ich ciekawość oraz chęć poznawania świata poprzez zabawę. ❗ Prosimy wziąć pod uwagę możliwość pobrudzenia ubrań. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy! ?‍?‍?‍?

➡ Wstęp wolny!

3 sierpnia 2019