Warsztaty: Twórczy maluch, czyli zabawy z muzyką i sztuką

30 listopada 2019 - 10:30 - 11:30

35zł

Zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku 2-5 lat. Fantastyczne książki francuskiego twórcy staną się inspiracją do muzyczno-plastycznych zabaw, które z łatwością wykorzystacie we własnym domu.

Dzięki ciekawym brzmieniom instrumentów muzycznych oraz fantastycznym zabawom plastycznym poznamy tajniki łączenia kolorów i wyrażania nastroju chwili poprzez dźwięk i barwę.

Prowadzenie spotkania: Anita Piotrowska i Monika Kisielewicz, założycielki grupy ARTETERAPIA WARSZTATY SZCZECIN.

Dzieci uczestniczą w zajęciach wspólnie z rodzicami.
Prosimy o zabranie obuwia zmiennego dla dzieci. (lub antypoślizgowe skarpetki)

Możliwość pobrudzenia 😉

Koszt warsztatów: 35PLN (dziecko plus jeden opiekun). Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca przez FB lub maila ksiegarnia@miedzywierszami.pl.

Serdecznie zapraszamy!

(informacja ze strony ywdarzenia)

30 listopada 2019
Koszt: