Warsztaty w Baw się i buduj

17 listopada - 11:30 - 13:00

Zapraszamy na warsztaty z klockami. Każde warsztaty trwają 1,5 godziny i podzielone są na 2 części. Przez pierwszą godzinę prowadzone są zajęcia zgodnie z tematem. Druga część to pół godziny swobodnego budowania z wybranych przez dziecko klocków. W ten sposób uczestnik w trakcie warsztatów poznaje nowe sposoby budowania, ale także ma czas na wykorzystanie własnej fantazji zgodnie z upodobaniami. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 5 do 12 lat. Koszt warsztatów to 30zł/spotkanie. Można też wykupić karnet na 5 warsztatów w kwocie 125zł.

Szybkie pościgi, efektowne budowle, piękne parki – to wszystko możemy odnaleźć w mieście. A jak zaplanują wygląd swojego miasta nasi młodzi architekci? Jak wkomponują zbudowane mosty w krajobraz wielkiej aglomeracji? już niedługo się przekonamy:)

Baw się i buduj
ul. Bogusława X 45/9