Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztaty w Natuli: Jak dbać o własne potrzeby

17 listopada 2018 - 14:30 - 17:30

Księgarnia Natuli w Szczecinie zaprasza kobiety na warsztaty z Magda Karpienia Online, autorką książki „Karmienie piersią”. To będą wyjątkowe spotkanie poświęcone temu z czym wiele z nas ma trudność: dbaniu o siebie.

W codziennej bieganinie między pracą, domem, a rodziną często nie znajdujemy czasu by zadbać o siebie same. Czy kobieta ma szansę zadbać o siebie i czy to w ogóle jest ważne? Czy w rodzicielstwie bliskości jest miejsce na dbanie o potrzeby inne niż dziecka? Głębokie warsztaty, które poruszają ważne struny. Dla każdej kobiety, mamy, dla każdej z nas.

Magda Karpienia – życie zawodowe związała z problematyką karmienia piersią, zainicjowała w Polsce działalność La Leche League (światowego autorytetu w dziedzinie laktacji). Autorka wielu publikacji, organizatorka szkoleń i spotkań, które pomogły setkom kobiet odkryć naturalną zdolność karmienia piersią.
www.magdakarpienia.pl Magda Karpienia Online

Bilety:
https://natuli.pl/produkt/warsztaty-magdy-karpieni-jak-dbac-o-wlasne-potrzeby-warsztaty-dla-kobiet/

(informacja ze strony wydarzenia)

Zapisz się na newsletter bloga!
Bądź zawsze na bieżąco i uzyskaj dostęp do ekstra treści!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu otrzymywania newslettera oraz informacji o nowościach i usługach Miasta Atrakcji. Szczegóły przetwarzania danych znajdziesz tutaj.

Szczegóły

Data:
17 listopada 2018
Czas:
14:30 - 17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/187867262113464/

Miejsce

Księgarnia Natuli
ul. Wyszyńskiego 18
Szczecin,
+ Google Map