Miasto Atrakcji - inspiracje dla rodziców nie tylko ze Szczecina
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty w Natuli: Jestem OK taki, jaki jestem

16 lutego - 10:30 - 13:00

49zł
Księgarnia Natuli w Szczecinie zaprasza na seminarium inspirujące Familylab*�„Jestem OK taki, jaki jestem” – jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości.

Poczucie własnej wartości jest fundamentem zdrowia psychicznego i szczęśliwego życia.

Zajęcia są wprowadzeniem do zagadnienia poczucia własnej wartości i pewności siebie u dzieci od 0 do 13 lat. Warsztat dla rodziców stawiających sobie pytania o to:
– jak rodzi się poczucie własnej wartości u dzieci,
– co je buduje, a co rujnuje,
– jak można wspierać jego wzrost,
– z czym mylimy poczucie własnej wartości,
– jak wpływa na dziecko poczucie własnej wartości rodziców.

�„Poczucie własnej wartości decyduje o jakości naszego życia i o charakterze związków z innymi ludźmi. Osoby o niskim poczuciu własnej wartości mają problem z tym, żeby odkryć swoją prawdziwą wielkość: albo siebie pomniejszają albo wyolbrzymiają. Jedni pragną stać się niewidzialni, a inni wręcz przeciwnie: eksponują siebie przez cały czas i niczego bardziej nie pragną, niż żeby na nich patrzono i podziwiano.
Jeśli doskwiera ci niskie poczucie własnej wartości, będzie ci trudno budować dobre relacje z innymi ludźmi, także z samym sobą. Trudno ci będzie otwarcie powiedzieć, czego ci potrzeba, gdzie są twoje granice, gdzie jest twoje „tak” i „nie” albo prowadzić szczerą rozmowę z drugim człowiekiem.”
Jesper Juul

Czas trwania: 2,5 godziny

��Prowadząca: Ania Mazek – psycholog, psychoterapeuta, trenerka Familylab, trenerka Komunikacji Opartej na Empatii, mama.
�* Familylab – międzynarodowa organizacja założona przez duńskiego pedagoga i terapeutę rodzinnego Jespera Juula zrzeszająca profesjonalistów pracujących z rodzinami i wychowawcami, którzy wyznają podobne, oparte na poszanowaniu godności ludzkiej, wartości.

Bilet na seminarium kosztuje 49 zł. W cenie prócz wiedzy, inspiracji i poczucia wspólnoty jest herbata, kawa, warzywa, owoce i ciasto.

Bilety można kupić poprzez Internet tu:
https://natuli.pl/produkt/jestem-ok-taki-jaki-jestem-seminarium-dla-rodzicow/
Możecie tez osobiście wpaść do Księgarnia Natuli w Szczecinie – ul. Wyszyńskiego 18, niedaleko Bramy Portowej – i tam kupić bilet na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona.

(informacja ze strony wydarzenia)

Szczegóły

Data:
16 lutego
Czas:
10:30 - 13:00
Koszt:
49zł
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2022939334665281/

Miejsce

Księgarnia Natuli
ul. Wyszyńskiego 18
Szczecin,
+ Google Map