Warsztaty z kaligrafii dla początkujących

6 lipca 2019 - 15:00 - 19:00

Warsztaty z kaligrafii dla początkujących z Paperiada w Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki w Szczecinie !

DWA TERMINY DO WYBORU:
06.07.19 15:00 – 19:00
07.07.19 11:00 -15:00

Prócz tego, że jestem i opowiadam zawsze zapewniam też wszystkie materiały potrzebne do rozpoczęcia przygody z kaligrafią brushpenami. Każdy uczestnik otrzyma zestaw zawierający m.in. 2 brushpeny i arkusze (definicje, litery, wyrazy, puste arkusze). Każdy zestaw jest personalizowany przez wypisanie ręcznie kaligrafią imion na torbach oraz imiennikach. Zestaw zabierasz ze sobą do domu, aby móc samodzielnie ćwiczyć kaligraficzne umiejętności.

Zapraszam uczestników od 15 roku życia, ponieważ do pisania kaligrafią potrzeba troszkę cierpliwości 🙂 Maksymalnie zapraszam 10 osób. Bardzo mi zależy, abym z każdym mogła poćwiczyć z każdym indywidualnie.

6 lipca 2019

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki