Warsztaty z kaligrafii

4 października - 15:00 - 19:00

Warsztaty z kaligrafii brushpenami dla początkujących!
04.10.2020 (NIEDZIELA) 15:00-19:00
miejsce: kawiarnia Okienko, al. Piastów 40a
Prócz samych czterogodzinnych warsztatów w cenie są wszystkie materiały potrzebne do rozpoczęcia przygody z kaligrafią, które będą czekały na miejscu i oczywiście będą do zabrania do domu. Na miejscu będzie też coś do picia. Zapraszam uczestników od 10 roku życia, ponieważ do arkuszy potrzeba troszkę cierpliwości 🙂
Więcej informacji na stronie www.paperiada.com w zakładce „warsztaty”.
Ściskam i do zobaczenia,
Ada Strzelczyk
O MIEJSCU:
Kawiarnia Okienko to warsztatowe miejsce w Szczecinie ! W tygodniu jest to kawiarenka gdzie można też smacznie zjeść, a w weekendy odbywają się tu warsztaty z różnych dziedzin rękodzięła jak: szydełkowanie, kaligrafia, makrama, haft płaski i inne. Przy pysznej kawie uczymy się nowych rzeczy, czy może być lepiej?
REZERWACJA MIEJSCA PRZEZ KUPNO BILETU NA STRONE WWW.PAPERIADA.COM
ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA
Maksymalnie będzie 10 osób, tak aby zachować bezpieczeństwo uczestników. Konieczność zachowania wszelkich środków ostrożności – w tym przyjście w masce ochronnej/ przyłbicy. Na miejscu będą również płyny do dezynfekcji.

Kawiarnia Okienko
al. Piastów 40a