Wędrujące pudło / mobilny plac zabaw

29 sierpnia - 16:00 - 19:00

Wędrujące pudło, czyli mobilny plac pojawi się przy ul. Ku Słońcu! I będzie to ostatnia podwórkowa wizyta w te wakacje ?

Zapraszamy najmłodszych mieszkańców Szczecina na czwarte, ostatnie już spotkanie z wędrującym pudłem. Mobilny plac zabaw pojawi się przy ul. Ku Słońcu już 29 sierpnia. Tam klasyka literatury dziecięcej podjęta zostanie niestandardowo, a z teatrzyku z pudła wyskoczy wilk! Będziemy się też bawić w gry podwórkowe znane rodzicom i dziadkom z ich z dzieciństwa, a także wspólnie z dziećmi z niczego wyczarujemy coś niezwykłego! Z pudłem wędrują animatorki stojące za działaniem:

Ania Biały

Marta Wroblewska

Mile widziani są wszyscy – starsi i młodsi (ci ostatni w towarzystwie starszych opiekunów).

? Czym jest wędrujące pudło? To mobilny plac zabaw! Pudło na kółkach – stworzone przez Stowarzyszenie

OSWAJANIE SZTUKI

z myślą o najmłodszych mieszkańcach i miejskich podwórkach – jest punktem wyjścia do zabawy. I skrywa w sobie wiele niespodzianek!

⏰ Start 29 sierpnia (sobota) o 16.00 w podwórku przy ul. Ku Słońcu 3. Wstęp jest wolny!
? Uczestnicy proszeni są o odpowiedzialność i posiadanie maseczek/przyłbic – to nie koniec naszej walki z wirusem. Organizatorzy rezerwują sobie prawo do odmówienia udziału w wydarzeniu osobom nieprzestrzegającym zasad.

29 sierpnia

ul. Ku Słońcu