• To event minęło.

Weekend Księgarń Kameralnych – Magdalena Kiełbowicz

27 kwietnia - 11:00 - 12:30

Chcemy, żeby w Polsce zapanował pozytywny snobizm, moda na kupowanie książek w księgarniach. Chcemy żeby mieszkańcy miasta wiedzieli gdzie mają najbliższą księgarnię , żeby TU BYWALI. Jesteśmy nieformalnym domem kultury, centrum literackim dla czytelników. Regularnie realizujemy projekty, w których gościmy pisarzy, ilustratorów, ludzi kultury.

W sobotni poranek spotkamy się z Magdaleną Kiełbowicz i jej debiutancką książką „Huczy jak w ulu”. Zaprzyjaźnijcie z Ulą Hernik – miłośniczką książek, lwów i psa Rufusa. A do tego dyrektorką ogrodu zoologicznego. Oczywiście w przyszłości, bo na razie ma osiem lat i chodzi do trzeciej klasy, ale jak mówi babcia Janina – najważniejsze, to wiedzieć czego się chce w życiu.
Mieszka na Makowej w starej kamienicy razem ze wszystkimi, którzy są dla mnie najważniejsi w świecie. Na przykład z mamą, tatą i Słodkim, młodszym bratem. Na parterze mamy nawet zakład szewski, a na poddaszu latarnię morską, która zaprowadzi każdego zbłąkanego wędrowca pod nasz adres.
Uliczka wygląda na spokojną, ale nie dajcie się nabrać! Pojawiają się tu gwiazdy filmowe i słynne śpiewaczki, zaginione listy w butelce, na które przychodzi odpowiedź i córka wikingów, waleczna Ursulla z Genlandii!

Moderator spotkania: Małgorzata Narożna
wstęp wolny, spotkanie dla rodzin, dzieci 6+