Weekendowy Family Tenis

6 grudnia 2020 - 09:00 - 11:00

Weekendowy Family Tenis
W najbliższą niedzielę, o godz. 11:00, w hali tenisowej KIA Polmotor Arena ruszamy z drugą edycją programu tenisowego SKT Szczecin! Zapraszamy do udziału w treningach całe rodziny: rodziców oraz dzieci. Treningi z trenerem, prowadzone są równolegle, na dwóch kortach.
Ważna informacja: zajęcia są bezpłatne!!! Zapewniamy również sprzęt tenisowy dla wszystkich dzieci i osób dorosłych. To najlepszy moment aby rozpocząć nową przygodę z tenisem. Gwarantujemy dobrą zabawę i satysfakcję z gry na korcie. Zgłoszenia sms: 601 780 941
Uwaga: obowiązuje czyste obuwie zmienne i pozytywny nastrój 🙂

6 grudnia 2020

Kia Polmotor Arena