Widzę cię, Miasto | gra miejska

23 października - 11:00

Zobacz Miasto! 👀
Ale też poczuj je, usłysz, dotknij i powąchaj. Zapraszamy młodzież i grupy międzypokoleniowe do udziału w grze miejskiej „Widzę cię, Miasto”!
Jak to działa?
👁️ By wziąć udział w grze, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: bit.ly/WidzęCięMiasto. W grze może wziąć udział 20 drużyn, obowiązuje więc zasada – kto pierwszy, ten lepszy.
👁️ Każda drużyna musi liczyć min. 2 osoby, w tym jedna z nich powinna mieć mniej niż 19 lat.
👁️ Każda drużyna otrzyma zeszyt odkrywców, którego wypełnienie jest podstawą ukończenia gry.
👁️ Ważne – przynajmniej jeden uczestnik w drużynie musi mieć podczas gry telefon z funkcją robienia zdjęć (lub aparat cyfrowy) oraz dostępem do internetu.
👁️ Gra trwać będzie ok. 2-3 godzin (w zależności od sprawności/wieku drużyny).
👁️ Na najszybszych uczestników gry czekać będą nagrody, dla wszystkich przewidziane będą upominki.
Gra „Widzę cię, Miasto” startuje 23 października (sobota) o godz. 11.00. Wszystkie szczegóły (m.in. dot. startu) przesłane zostaną do zgłoszonych zespołów mailowo.

Środek. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki
ul. bł. Kr. Jadwigi 44b